Anasayfa/ Notebook Yedek Parça/ Panel/Ekran/ B156XTN08.0 HW0B 15.6 inç 1366x768 30 Pin Laptop Ekran Paneli
B156XTN08.0 HW0B 15.6 inç 1366x768 30 Pin Laptop Ekran Paneli
  • Stok kodu B156XTN08.0
  • Kategori Notebook Yedek Parça › Panel/Ekran
  • Stok 1 adet
Ürün Detayları
Teknik Özellikleri
Ekra Boyutu (inç)
15.6"
Ekran Dış Ölçüleri
350.66(H) × 216.15(V) × 3.2(D) mm
Çözünürlük
1366x768 HD
Pin Yapısı
30 Pin eDP